• 3-9 años

Zestaw na lato 915 x 457 cm Toi 4948

Odniesienie: 570000004948
8414061149486
Zalecany wiek: Desde 6 anos
Lato będzie przyjemniejsze, jeśli będziesz mieć więcej wolnego czasu, więc nie ma lepszego sposobu na jego wykorzystanie niż użycie tego...
986,00 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
wtorek 14 / 02 i środa 15 / 02!

Lato będzie przyjemniejsze, jeśli będziesz mieć więcej wolnego czasu, więc nie ma lepszego sposobu na jego wykorzystanie niż użycie tego zestawu letniego, który pomoże Ci w konserwacji basenu.

Zestaw ten, wykonany z wysokiej jakości i bardzo wytrzymałych materiałów, zawiera wspaniałą pokrywę do basenów owalnych o długości 915 cm i szerokości 457 cm, o grubości 180 mikronów i z powłoką anty-UV. Idealne do przykrycia basenu, gdy z niego nie korzystasz, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń do wody, ale jeśli coś wpadnie do wody, możesz to usunąć za pomocą dołączonego łapacza liści. 

Temperaturę wody można sprawdzić za pomocą dołączonego termometru, a stan pH za pomocą zestawu pomiarowego. W celu lepszego zarządzania dozowaniem chloru, zestaw zawiera pływający dozownik, który umożliwia bezpośrednie zarządzanie chlorem i tabletkami wielofunkcyjnymi poprzez włożenie ich do środka.

Zalecany wiek +6 lat.

Nie obejmuje: wysuwanego uchwytu łapacza liści i środków chemicznych.

Sprzedawane oddzielnie.

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.