• 3-9 años

Zestaw na lato o średnicy 640 cm Toi 4937

Odniesienie: 570000004937
8414061149370
Zalecany wiek: Desde 6 anos
Konserwacja basenu jest jednym z podstawowych punktów, aby w pełni cieszyć się doskonałym latem, dlatego przedstawiamy ten Zestaw letni...
1 166,00 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
poniedziałek 13 / 02 i wtorek 14 / 02!

Konserwacja basenu jest jednym z podstawowych punktów, aby w pełni cieszyć się doskonałym latem, dlatego przedstawiamy ten Zestaw letni z pokrywą i akcesoriami.
akcesoria.

Pokrywa wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, ma średnicę 640 cm, grubość 180 mikronów i jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV.

Doskonale nadaje się do przykrycia wody w basenie, gdy z niego nie korzystasz, aby zapobiec wpadaniu do wody brudu i drobnych cząstek. 

Jeśli nie możesz zapobiec wpadaniu liści lub zanieczyszczeń do wody, zawsze możesz je zebrać dzięki dołączonej siatce do łapania liści. Ale to nie wszystko, możesz sprawdzić temperaturę wody za pomocą dołączonego termometru, przeanalizować pH za pomocą dołączonego miernika i dodać produkty niezbędne do konserwacji, takie jak chlor lub produkty wielofunkcyjne dzięki dołączonemu dozownikowi pływającemu.
dozownik pływający, który znajduje się w zestawie.

Wspaniały zestaw, który nie zawiera trzonka teleskopowego ani potrzebnych środków chemicznych.

Zalecany wiek + 6 lat.

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.