Filtr wyszukiwania (7 products)

WĘŻE

Węże | BasenyWeb

Nie pozwól, aby woda w basenie się zabrudziła !! Jeśli potrzebujesz części zamiennych do oczyszczalni lub basenu, znajdziesz tutaj akcesoria, takie jak węże i inne bardzo praktyczne rozwiązania do konserwacji basenu.

Nadeszła dobra pogoda i nadszedł czas, aby cieszyć się z przyjaciółmi i / lub rodziną, najlepsze chwile w wodzie, organizować imprezy i zanurzyć się za każdym razem, kiedy chcesz, ale wyobraź sobie przez chwilę, że w wymiarach w sytuacjach, gdy woda jest zielona lub półprzezroczysta, nie byłoby tak samo, prawda?

Aby uniknąć "złego napoju", mamy specjalną sekcję węży najlepszych obecnie dostępnych firm: Bestway i Intex, która jest twoja?

Zdobądź teraz najbardziej odporne węże kanalizacyjne znalezione w całej sieci, mają różne ceny, długości i rozmiary, mamy od 1,5 m długości do 7,6 m, idealne do umieszczenia ścieków w pewne miejsce! Dostępne elementy ważne dla wyjść z gwintem 38 mm w zależności od zakupu.

Uzyskaj także specjalne adaptery, które pozwalają na połączenie węży o różnej grubości, dając możliwość przejścia z oczyszczalni ścieków o średniej wydajności, O wiele mocniejszej, nie marzysz o tym!

Show more
Show less
1-7 de 7 producto(s)

Wyświetlam 1-7 z 7 elementów