Filtr wyszukiwania (11 products)

AQUAGYM I AQUAFITNESS

Aquagym i Aquafitness | BasenyWeb

Ciesz się aquafitness jak nigdy dotąd dzięki naszym produktom !! Sport będzie niezbędny i niezastąpiony! Dzięki gwarancji Waterflex producent Poolstar zaskakuje nas innowacyjnymi produktami w zakresie projektowania, analizy, produkcji, materiałów i działania, a ty będziesz szaleć z dodatkami!

Staniesz się sportowym tytanem dzięki naszej obszernej sekcji artykułów:

- Drążki do ćwiczeń: idealne do basenu, są super proste w montażu, a także bezpieczne!, Jego podstawa jest przymocowana do podłoża, aby zapewnić przyjemność z ćwiczeń bez żadnych ograniczeń i ograniczeń, halucynacje z wynikami!

- Pływające dywany: fascynujące do wykonywania ćwiczeń statycznych w basenie. Jego antypoślizgowa powierzchnia pozwoli Ci zmaksymalizować wydajność, nie tylko dzięki niej, dla większej stabilności możesz przymocować platformę do niektórych pierścieni, jednak wystaw się na próbę! Fantastyczne materiały!: Nylon wzmocniony PCV, wytrzyma długo!

- Rowery wodne: imponujące dla Twojej sportowej zabawy, są stopniowe!, 3 poziomy oporu, z istnieniem specjalnych pedałów do użytku boso, siodła i regulowanej kierownicy uwzględniającej biomechanikę stawów i super odporne materiały: stal nierdzewna o morskiej jakości, można je stosować w słonej wodzie!

Wiele naszych produktów ma bezpłatną wysyłkę i nie tylko, ale wiele z nich jest zgodnych z europejską normą dotyczącą produktów 2001/95 CE-EN 957-1! To jest więcej niż pewny zakup!!

Show more
Show less
1-11 de 11 producto(s)

Wyświetlam 1-11 z 11 elementów