Filtr wyszukiwania (13 products)

SPAS

Spas | BasenyWeb

Oddychaj chwilę, zrelaksuj się, odpocznij, weź głęboki oddech, skoncentruj się na ruchach klatki piersiowej i brzucha, cóż, teraz wyobraź sobie, że jesteś w jednym z naszych Spa po ciężkim dniu pracy lub nauki, z dziećmi, zobowiązaniami rodzina i wszystko,co możesz sobie wyobrazić, to teraz Twoja chwila!

Poczuj komfort siedzeń i zagłówków, podczas gdy miękkie bąbelki przepływają przez każdą przestrzeń twojego ciała, zamknij oczy i daj się pogłaskać dzięki idealnej temperaturze ustawionej przez grzejnik nowego przyjaciela, lub spa.

Nie martw się o cechy, kształty, właściwości itp., Wciąż wyobrażasz sobie siebie na bezludnej wyspie, słuchając szumu morza, podczas gdy delikatny wietrzyk płynie przez wszystkie pory twojej skóry, a my mówimy ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Zależnie od dostępności Spa Deluxe niekwestionowanych marek Bestway, Intex i Poolstar. Możesz również uzyskać te przedmioty w kształcie kwadratu lub okrągłego, kolory zostały wymyślone dla smaków! Jeśli to Ci nie wystarczyło, twój zakup obejmuje odpowiednie pompy do prawidłowego funkcjonowania zakupionego przedmiotu, A także wiele innych dodatków, które zachęcamy do odkrycia!

Nie uzyskasz komfortu bez kliknięcia przycisku Kup! Poczekaj chwilę, zrelaksujesz się jeszcze bardziej: obsługa posprzedażna, bezpłatna wysyłka, dostawy bez wychodzenia z domu i wiele więcej!

Show more
Show less
1-13 de 13 producto(s)

Wyświetlam 1-13 z 13 elementów