Na zewnątrz

Jeśli chcesz cieszyć się dobrą pogodą, tutaj proponujemy niektóre produkty outdoorowe, abyś mógł bawić się sam lub z przyjaciółmi. Zanim pójdziesz na plażę, mamy maty, gigantyczne pływaki, nadmuchiwane fotele, dziecięce rękawy, łódki, gry wędkarskie i nurkowe oraz oczywiście zabawne nadmuchiwane centra zabaw, z których można jeździć w dowolnym miejscu. Kajaki i nadmuchiwane wiosła deski surfingowe dla bardziej wymagających, a także pontony o różnych rozmiarach, aby spędzić fantastyczny dzień na plaży.

A do ogrodu, spójrz na zawieszone leżaki marki Poolstar, mamy pojedyncze i podwójne modele, maksymalny relaks jako para. Podczas gdy Ty odpoczywasz, dzieci mogą skakać i bawić się na proponowanych przez nas trampolinach z siatkami ochronnymi i różnymi rozmiarami, dzięki czemu możesz je umieścić w dowolnym miejscu.

Większość sportowców może założyć własną siłownię na basenie, rowery wodne, eliptyczne, drążki do ćwiczeń, a nawet bieżnie. To i wiele więcej z marką waterflex, pionierem w Aquafitness z produktami tak interesującymi jak pływający dywan Do wykonywania wielu ćwiczeń statycznych, a nawet jogi.

Show more
Show less