Filtr wyszukiwania (22 products)

ROBOTY

Roboty | BasenyWeb

Obawy związane z czyszczeniem i dezynfekcją basenu już minęły !! Na naszej stronie znajdziesz całą gamę naprawdę niesamowitych robotów do czyszczenia basenów, które są typowe dla niezrównanej i niezwykłej marki Gre!

Są produkowane w Hiszpanii, a ich zapewnienie jakości pozwoli Ci cieszyć się produktami z wytrzymałych, i nie do pobicia materiałów, dzięki czemu osiągniesz niewyobrażalny okres trwałości.

Głównym wyróżnikiem naszych artykułów jest technologia jakości, charakteryzująca się możliwością ustalenia i zaprogramowania najszybszego czasu i trasy, utrudniającym splątanie kabla, czyszczenie podłóg i ścian do linii wodnej, zdalne sterowanie, szczotkowanie obrotowe Okno z ostrzeżeniem lub wyświetlaczem LED o wysokiej prędkości i pełnym filtrze, wśród wielu innych funkcji, które zachęcamy do odkrycia dla siebie!

Nadal masz wątpliwości? Czy chcesz zobaczyć, jak decydujesz? Większość naszych produktów ma dodatkową bezpłatną wysyłkę, co jest nie do pokonania zaletą! Ponadto nasza wysokiej jakości obsługa posprzedażna zapewni Ci doskonałe i wzorowe leczenie, w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia, zobaczysz to!!

Show more
Show less
1-22 de 22 producto(s)

Wyświetlam 1-22 z 22 elementów