Filtr wyszukiwania (12 products)

AKCESORIA SPAS

Akcesoria Spas | BasenyWeb

Możesz teraz zainstalować fantastyczne Spa we własnym domu, z dużą szczegółowością. Znajdziesz tutaj akcesoria do Spa, które poprawią komfort i pozwolą w pełni wykorzystać relaksującą kąpiel.

Bez wątpienia gorąca woda zapewnia fantastyczne korzyści dla naszego organizmu, takie jak hydroterapia, która pomaga rozluźnić nasze mięśnie. Oprócz rozładowania „stresu” dnia codziennego, oferuje nam wyjątkowe chwile, jako rodzina lub para. Wśród najwybitniejszych akcesoriów są nadmuchiwane ławki lub oparcia, schody zapewniające wygodny dostęp do Spa, maty podłogowe i plandeki do przykrycia Spa i utrzymania wody w dobrym stanie. Nie musisz martwić się o utrzymanie wody, ponieważ masz oczyszczalnie, filtry, chloratory, wielofunkcyjne produkty chemiczne i długą listę możliwości.

Łatwy w montażu i przechowywaniu po zakończeniu sezonu kąpielowego. Akcesoria najciekawszych marek na rynku, takich jak Bestway, Intex, Gre, Netspa itp. Nie zapomnij zajrzeć do kategorii basenów, w której znajdziesz wiele nowości na ochłodę.

Show more
Show less
1-12 de 12 producto(s)

Wyświetlam 1-12 z 12 elementów