Filtr wyszukiwania (4 products)

ZBIERACZE LIŚCI

Zbieracze Liści | BasenyWeb

Zapomnij o nudnych dniach! Dzięki naszej szerokiej gamie modeli ostrzy do basenów będziesz się dobrze bawić. Wiemy już, że czyszczenie basenu nie jest przyjemnością, ale dzięki naszym akcesoriom z pewnością jest szybsze.

Ile razy wchodzisz do basenu i ma to sens, że coś dotykało twoich stóp? Tak, tak! To nieprzyjemne uczucie, które przeszkadza ci w zabawie i / lub spokoju w fantastycznym basenie, czy chcesz to zakończyć? Unikaj tego? Tak? Cóż, po to tu jesteśmy! Przejdź do naszej sekcji!

Nasze zbieracze liści są rozpatrywane i wytwarzane przez prestiżowych dostawców, Uznanych na całym świecie za pomocą certyfikatów jakości. Wśród nich znajduje się Bestway, firma założona w 1994 r., Której jedynym celem jest zaspokojenie potrzeb swoich najlepszych klientów.

Mamy różne kształty i rozmiary, dzięki czemu możesz znaleźć ten, którego potrzebujesz i chcesz z całą siłą. Niektóre z jego funkcji to: kompatybilność z tyczkami 30 mm, a nawet z torbą, aby gromadzić nieprzyjemne cząsteczki, które zakłócają zabawę, sprawdź to teraz!

Show more
Show less
1-4 de 4 producto(s)

Wyświetlam 1-4 z 4 elementów