Utrzymanie

Wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania basenu lub spa, znajdziesz tutaj. Kompletne zestawy konserwacyjne z masztem teleskopowym, podbieraczami, przedpłużkiem, środek do czyszczenia basenu i wszystkim, czego potrzebujesz, aby utrzymać basen w idealnym stanie. Automatyczne odkurzacze dolne z akumulatorem do czyszczenia spa lub basenów w prosty i przyjemny sposób.

Oczyszczacze wody i chloratory, które utrzymają wodę w czystości, będą wyglądać idealnie, a przede wszystkim będą zdrowe do kąpieli. Masz różne rozmiary i moce, które możesz dostosować do dowolnej puli, z najważniejszymi markami na rynku, takimi jak Intex, Bestway i Gre. A jeśli szukasz czegoś bardziej kompletnego, spójrz na roboty czyszczące, które zajmują się podłogą i ścianami basenu, wystarczy je zaprogramować I poczekać, aż zakończą pracę.

I wreszcie chemikalia do uzdatniania wody. Jako wielofunkcyjne "ośmiornice", tabletki siarczanu miedzi, butelki do analizy i leczenia Ph, tabletki wielofunkcyjne, środki algowe, odkamieniacze wapna, flokulant i wiele praktycznych produktów, które ułatwią pielęgnację basenu lub spa.

Show more
Show less