• POLITYKA PRYWATNOŚCI

OCHRONA DANYCH Informujemy, że Twoje dane osobowe zgromadzone w Juguetes Pastor S.L. z C.I.F. numer PL5263296495 i C.I.F. numer B-03269362, będzie podlegał zautomatyzowanemu przetwarzaniu w naszych plikach. Zgodnie z ustawą organiczną 15/1999 z 13 grudnia o ochronie danych osobowych ("LOPD") i jej przepisami dotyczącymi rozwoju oraz ustawą 34/2002 z 11 lipca o usługach społecznych informacji i handlu elektronicznego.

Celem tego pliku jest ułatwienie przetwarzania zamówień oraz, w przypadku wyraźnego upoważnienia nas w odpowiednim polu, również przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach, które mogą Cię zainteresować.

Właściciel danych zobowiązuje się do przekazania firmie pisemnej informacji o wszelkich zmianach w dostarczonych danych.

Możesz w dowolnym momencie skorzystać z prawa dostępu, sprostowania, odwołania i sprzeciwu na zasadach określonych w ustawie organicznej 15/1999. Administratorem jest Juguetes Pastor S.L. Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o usługach i promocjach oferowanych przez firmę, gratulacje itp. Prosimy o wyraźne poinformowanie nas, przechodząc na następujący adres Avenida Federico García Lorca 1 Local 5, 1o, Puerta 6 03509 FINESTRAT (ALICANTE) ESPAÑA, lub wysyłając nam wiadomość e-mail na adres: info@basenyweb.pl