Filtr wyszukiwania (15 products)

CAMPING

Camping | BasenyWeb

Kiedy nadejdzie dobra pogoda, wszyscy z niecierpliwością czekamy na przyrodę, ale nie chcemy rezygnować z komfortu, który cieszymy się w domu. Wiemy już, że nie jest to łatwe, ale w tej sekcji zalecamy produkty kempingowe, abyś mógł cieszyć się wsią bez rezygnacji z wygody.

Nadmuchiwane materace będą doskonałym sprzymierzeńcem, aby cieszyć się spokojnym i przyjemnym snem, kont o różnych rozmiarach i formatach. Jeśli nie chcesz nosić dużej masy, masz do wyboru indywidualne, bardziej kompaktowe i lekkie nadmuchiwane materace. Altany, aby chronić Cię przed słońcem lub wilgocią, jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, spójrz na altany z rafii lub poliestru, Dobrą cenę za oferowany nam filtr przeciwsłoneczny.

Tutaj znajdziesz również różne modele plecaków i namiotów, dla 2 osób, 4 i do 6 osób. Liczba użytkowników jest orientacyjna, spójrz na wielkość sklepu, a następnie zdecydujesz, ile osób chcesz zaprosić, aby cieszyć się komfortem. Produkty marek takich jak Intex lub Bestway, najlepsze na rynku.

Show more
Show less
1-15 de 15 producto(s)

Wyświetlam 1-15 z 15 elementów