Spa i sauny

Teraz nie masz wymówki, aby zamontować strefę odpoczynku i relaksu we własnym domu. W tej kategorii możesz zobaczyć, jak łatwo i wygodnie jest zainstalować własne spa lub saunę z tradycyjnym, lub podczerwonym ogrzewaniem. Sprawdź nadmuchiwane spa oraz najnowocześniejsze sauny.

Jeśli chcesz mieć fantastyczne spa, w którym można się zrelaksować lub spędzić wolny czas z partnerem, lub przyjaciółmi, pokazujemy kilka nadmuchiwanych modeli z mnóstwem akcesoriów, które zwiększą komfort i będą bardzo łatwe w instalacji. Masz różne rozmiary, kolory i modele, dzięki czemu oprócz korzystania z relaksującej kąpieli możesz umieścić ją jako element dekoracji każdego pokoju lub ogrodu. I na koniec, nie zapomnij sprawdzić serii Nestpa, Nadmuchiwanego SPAS dla 2,4 lub 6 osób ze wszystkimi akcesoriami, aby cieszyć się wyjątkowymi doznaniami.

Sauny o łatwej instalacji i pojemności dla 2-4 osób lub modele dla 6 osób. Z tradycyjnym ciepłem lub podczerwienią. Większość modeli sauny z funkcją ogrzewania na podczerwień z oświetleniem domowym, nie wymaga żadnej specjalnej instalacji. Dzięki efektownym, podświetlanym wzorom i akcesoriom zwiększającym komfort.

Show more
Show less