Filtr wyszukiwania (5 products)

CZĘŚCI ZAMIENNE

Części Zamienne | BasenyWeb

Do konserwacji basenu z naszymi częściami zamiennymi masz wszystko!

Od najlepszych marek!: Bestway, Gre i Intex. Wszyscy stanowią imponujący i bezkonkurencyjny zespół pod względem jakości i ciągłego doskonalenia, ich wykwalifikowany profesjonalista wykonuje gruntowne analizy i badania, w celu przeprowadzenia odpowiednich procedur, Mających na celu przekroczenie oczekiwań naszych klientów i dostają je!

Nasze produkty Gre to między innymi jednorazowe torby na specjalne roboty, które znajdziesz w naszym dziale. Zbierają one w inteligentny sposób wszystkie zabrudzenia, które zakłócają zabawę we wszystkich chwilach wypoczynku, bez ograniczeń!

Z drugiej strony, Bestway i Intex, stawiają na Skimmer, które zawierają następujące cechy: regulowany do krawędzi basenu, antykorozyjne materiały konstrukcyjne i produkcyjne, prostota i komfort instalacji, użytkowania i czyszczenia, a także wiele innych Zachęcamy do odkrywania! Po co kupować u nas ?, dla naszego szerokiego wyboru korzyści!: Zabierzemy Cię do domu z wszelkim komfortem, bezpłatną wysyłkę niektórych naszych produktów, niezrównaną jakość usług posprzedażnych i wiele więcej!

Show more
Show less
1-5 de 5 producto(s)

Wyświetlam 1-5 z 5 elementów