INTEX

Intex | BasenyWeb

Intex jest pierwszą światową marką, która dystrybuuje produkty nadmuchiwane, a jej zasięg obejmuje ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach na naszej planecie. Jego filozofia pracy polega na stałej jakości, gwarantowanej przez każdy z jego ogłoszonych zaszczytów: Certyfikacja Autoryzowanego Przedsiębiorcy (O.E.A.) i Autoryzacja Depozytu Celnego (D.A.P.).

Ze względu na te cechy zdecydowaliśmy się zaoferować dużą liczbę innowacyjnych produktów, dostosowanych do twoich potrzeb jako klienta i osoby: zdejmowane baseny, baseny nadmuchiwane, pokłady, schody i do właściwej konserwacji, zdobądź oczyszczalnie i ich części zamienne, odpieniacze i chloratory. Zdobądź nasze lampy led dla niesamowitej atmosfery. Dla najmłodszych i niezapomnianych chwil wypoczynku mamy szeroką gamę centrów zabaw i mat o super jasnych wzorach i kolorach. Z drugiej strony, jeśli chcesz się zrelaksować, zatrzymaj się w naszej sekcji spa i uzyskaj najbardziej wygodne siedzenia i najbardziej imponujące podstawki.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do zakupu produktów u nas, przekonaj się naszymi głównymi cechami biznesowymi: logistyka jakości, gwarantowana obsługa posprzedażna i dobra obsługa klienta, dostawa do domu z luksusem komfortu, najlepsze ceny, a nawet w przypadku niektórych naszych produktów bezpłatna wysyłka!

Show more
Show less
1-24 de 83 producto(s)

Wyświetlam 1-24 z 83 elementów