Filtr wyszukiwania (259 products)

Brand

Wiek

Oczyszczalnik

Kształt

Typ okładki

TOI

Nadmuchiwane i demontowalne baseny TOI | BasenyWeb

Państwa upragnione, oczekiwane i wymarzone baseny Toi są już tutaj!!!

Toi, jest firmą bardzo rozpoznawalną na rynku światowym ze względu na swoje niezrównane doświadczenie w branży, z ponad 50 lat poświęconych badaniu i szkoleniu w zakresie jakości, promowaniu projektowania i produkcji zachwycających przedmiotów dostosowanych do oczekiwań naszych klientów.

W naszej sekcji, mamy szeroki wybór basenów o różnych kształtach (okrągłe, owalne itp.), wysokości, wielkości, średnicy, a nawet ceny, jesteśmy pewni, że znajdziesz ten, którego szukasz, potrzebujesz i chcesz, niektóre z nich zawierają zestawy konserwacyjne.

Dzięki estetyce Decoh! Pool, można "uwolnić" nowy basen każdego roku, a dlaczego nie, na każdą imprezę, Toi oferuje możliwość zmiany wyglądu zewnętrznego tyle razy, ile chcesz, to niesamowite! Istnieje szeroki wybór różnych modeli na zewnątrz: Seria Veta, Grey Stone, Mosaic, Ocean, Forest, Ethnic, Camouflage i wszystko, co można sobie wyobrazić!

Pobierz z nami wszystkie akcesoria, których potrzebujesz do swojego cennego basenu: drabinki bezpieczeństwa, pokrywy, maty podłogowe, światła, oczyszczacze, łaty, skimmery i wszystko, co można sobie wyobrazić, nie czekaj ani minuty dłużej, aby kliknąć!

Show more
Show less
1-24 de 259 producto(s)

Wyświetlam 1-24 z 259 elementów