• 3-9 años

Organizer na akcesoria do basenów StorePro Bestway 58674

Odniesienie: 567000058674
6941607307908
Zalecany wiek: Desde 6 anos
Dzięki Organizer na akcesoria do basenów StorePro Bestway wszystkie Twoje materiały będą ułożone w najlepszy sposób, aby utrzymać...
156,91 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
czwartek 6 / 04 i piątek 7 / 04!

Dzięki Organizer na akcesoria do basenów StorePro Bestway wszystkie Twoje materiały będą ułożone w najlepszy sposób, aby utrzymać porządek i mieć je do dyspozycji w najlepszy możliwy sposób!

Wszystko, co musisz zrobić, to wymyślić idealne miejsce na ten nowy organizer. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna i trwała. Posiada kilka miejsc, w których możesz przechowywać i trzymać swoje akcesoria. Środki do czyszczenia basenów, siatki, tyczki, między innymi, będą teraz do Państwa dyspozycji w widoczny i uporządkowany sposób.

Zalecany wiek: + 6 lat.

Materiał wykonania: Stal i odporne na działanie czynników zewnętrznych tworzywo sztuczne.

W zestawie: 1 organizer na akcesoria basenowe StorePro z miejscem na 2 kije, 5 skimmerów, szczotki, grabki lub szufelki o średnicy do 3 cm oraz 2 wbudowane haczyki i pasek na dodatkowe akcesoria.

Uwaga: Akcesoria do czyszczenia nie są zawarte w opakowaniu, sprzedawane oddzielnie.

Ważne: Może być przymocowany do włosia za pomocą dołączonego wieszaka (regulowany do 7,62 cm) lub przymocowany do innych rodzajów konstrukcji za pomocą dołączonych śrub.

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.