• 3-9 años
  • Nuevo

Plac zabaw Palazzo XL z pojedynczą huśtawką Masgames MA802711

Odniesienie: 094000179722
8437021797220
Nie czekaj dłużej i ciesz się tym latem w najlepszy sposób ze swoją rodziną z nowym Placem zabaw Palazzo Xl z indywidualną huśtawką firmy...
17 385,30 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
środa 11 / 08 i czwartek 12 / 08!

Nie czekaj dłużej i ciesz się tym latem w najlepszy sposób ze swoją rodziną z nowym Placem zabaw Palazzo Xl z indywidualną huśtawką firmy Masgames! Idealne miejsce dla dzieci, aby bawić się, cieszyć się w najbezpieczniejszy sposób i z domu. Wykonany z najlepszego możliwego drewna, ten niesamowity nowy plac zabaw jest gotowy do użytku na zewnątrz do perfekcji. Ten nowy plac zabaw jest idealnym miejscem dla najmłodszych, łączy w sobie kilka aktywności, które mogą wykonywać dzięki temu, że zawiera również indywidualną huśtawkę. 

Ważne: Kolor zjeżdżalni może się różnić od pokazanego na zdjęciu, dodatkowe akcesoria do zabawy takie jak siatka, dzwonek itp. nie są dołączone do kojca. Są one sprzedawane oddzielnie. 

Zalecany wiek: + 3 lata.

W zestawie: 1 plac zabaw Palazzo XL z pojedynczą huśtawką, ścianką wspinaczkową, gładkim plastikowym siedziskiem do huśtawki, plastikową rampą do zjeżdżalni, narożnikami, hakami i kotwami, podwyższonym domkiem z dachem, podstawą piaskownicy (bez piasku), bocznym balkonem, ławką i schowkiem oraz ścianką drabinkową z drabinką. 

Przybliżone wymiary placu zabaw (bez huśtawki): wysokość 337,1 cm, szerokość 246,7 cm, długość 449,1 cm. 

Przybliżona wysokość platformy: 150 cm i 120 cm. 

Przybliżone wymiary huśtawki: wysokość 234 cm, długość 180 cm, szerokość 280 cm. 

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.