• 3-9 años

Zestaw na lato 1200 x 457 cm Toi 4938

Odniesienie: 570000004938
8414061149387
Zalecany wiek: Desde 6 anos
Dzięki temu fantastycznemu Zestawowi letniemu będziesz miał więcej wolnego czasu w lecie, pomoże Ci on we wszystkim i będzie idealny do...
1 301,00 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
wtorek 27 / 06 i środa 28 / 06!

Dzięki temu fantastycznemu Zestawowi letniemu będziesz miał więcej wolnego czasu w lecie, pomoże Ci on we wszystkim i będzie idealny do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

Pokrowiec jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo wytrzymały, ma wymiary 1200 cm długości, 457 cm szerokości i grubość 180 mikronów, a ponadto jest zabezpieczony przed promieniami UV.
Obróbka UV. Pokrywa izotermiczna jest idealna do stosowania, gdy basen nie jest używany, aby chronić go przed opadającymi liśćmi, owadami i kurzem.

Ale to nie wszystko - aby utrzymać powierzchnię w czystości, w zestawie znajduje się fantastyczna siatka wyłapująca liście, ułatwiająca czyszczenie. 

Możesz analizować stan wody dzięki miernikowi pH, który wskaże, czy brakuje w niej jakiegoś produktu. Aby ułatwić dozowanie chloru lub produktów o wielokierunkowym działaniu, w zestawie znajduje się pływający dozownik.
dozownik pływający, do którego można włożyć tabletki lub tabletki i nie trzeba go pilnować.

Ponadto, jeśli chcesz sprawdzić temperaturę wody, w zestawie znajduje się łatwy w użyciu termometr.

Zalecany wiek: +6 lat

Zawiera: pokrywę izotermiczną, termometr, miernik pH, zbieracz liści, dozownik.
Nie zawiera: wysuwanego uchwytu, środków chemicznych. 

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.