• 3-9 años

Zestaw na lato o średnicy 460 cm Toi 4943

Odniesienie: 570000004943
8414061149431
Zalecany wiek: Desde 6 anos
Konserwacja basenu będzie znacznie skuteczniejsza dzięki temu fantastycznemu zestawowi letniemu, który zawiera różne akcesoria...
747,49 zł

Dostępny

Kup Teraz i otrzymaj ją między
wtorek 14 / 02 i środa 15 / 02!

Konserwacja basenu będzie znacznie skuteczniejsza dzięki temu fantastycznemu zestawowi letniemu, który zawiera różne akcesoria pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ten fantastyczny zestaw składa się z różnych elementów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, takich jak termometr do sprawdzania temperatury wody, pływający dozownik, który pomaga dozować tabletki chloru i produkty wielofunkcyjne, siatka do zbierania liści, która usuwa liście i małe cząstki, które do niej wpadną.

Ale to nie wszystko - kiedy nie korzystasz z basenu, pokrywa izotermiczna o średnicy 460 cm doskonale nadaje się do ochrony przed zanieczyszczeniami z wody. Jej grubość wynosi 180 mikronów, a ponadto posiada powłokę anty-UV.

Aby sprawdzić stan wody, można przeprowadzić jej analizę za pomocą dołączonego do zestawu miernika pH.

Ciesz się większą ilością wolnego czasu i wodą w doskonałym stanie przez całe lato, oszczędzając pieniądze i czas.

Be the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Wyślij
CEZgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Zachowaj te informacje do wykorzystania w przyszłości. Specyfikacje, kolory i zawartość mogą różnić się od przedstawionych na ilustracji.